SK CZ PL

SPA Nimnica: Jak dojechać do Nimnicy

Dojazd samochodem

Jadąc z Bratysławy do SPA Nimnica należy jechać autostradą D1. Na wyjeździe na Beluše należy skręcić na Púchov dalej należy jechać drogą krajową numer 49. W Púchove należy skręcić w drogę 507, która prowadzi do Nimnicy.

 

Jadąc z Žiliny: Na głównym skrzyżowaniu w Považskej Bystrici należy skręcić w drogę 517. Następnie za mostem na rzece Váh nalezy skręcić w lewo na drogę numer 507, która popwadzi prosto do do SPA Nimnica.

 

Dojazd autobusem

Do SPA Nimnica można dojechać bezpośrednio autobusami z następujących miast: Banská Bystrica, Bytča, Dubnica n. Váhom, Hlohovec, Ilava, Martin, Nitra, Nové Mesto n. Váhom, Nové Zámky, Piešťany, Trenčín, Turčianske Teplice.

Kursują również bezpośrednie autobusy z następujących miast, częstotliwość tych autobusów jest niższa (kilka razy na dzień) : Púchova i Považskej Bystrice.

 

Dojazd pociągiem

Do stacji Púchov można dojechać pociągami pośpiesznymi lub osobowymi. Następnie należy przesiąść się w autobus, który będzie jechał do sanatorium Nimnica. Na stacji kolejowej Púchov zatrzymują się wszystkie pociągi pośpieszne, które jeżdżą na trasie Žilina - Bratislava (Bratislava - Žilina). Na stacji kolejowej zatrzymują się również pociągi klasy InterCity.

 

Hotele / Wczasy / Specjalne oferty